Informacja dla tegorocznych maturzystów. Prosimy koniecznie zapoznać się z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi warunków i sposobów przeprowadzenia egzaminu maturalnego w bieżącym roku szkolnym:

INFORMACJA NA STRONIE RZĄDOWEJ (WYTYCZNE MEN, CKE I GIS)

SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE (DOKUMENT DO POBRANIA)

HARMONOGRAM EGZAMINU – AKTUALIZACJA

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 maja 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

INFORMACJA O SPOSOBIE ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIA EGZAMINU MATURALNEGO (AKTUALIZACJA Z DN. 20.05.2020)

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego – ZAŁĄCZNIKI W WERSJI EDYTOWALNEJ (WERSJA Z DN. 20.05.2020)

MATURA USTNA:

Deklaracja przystąpienia do ustnego egzaminu maturalnego (jeśli potrzebny jest w rekrutacji na uczelnie poza Polską): plik do pobrania

Wnioski należy złożyć do piątku 22.05.

UWAGA! 21.05 MEN opublikowało aktualną wersję wniosków! W linku powyżej została już uwzględniona nowa wersja!