Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2017/2018 (w tym nauczyciele urlopowani):

 

biologia

  • mgr Katarzyna Kostorz
  • mgr Lidia Krzemień
  • dr Jolanta Mol
  • dr Danuta Nabiałkowska

chemia

  • mgr Jolanta Jutrzonka
  • dr Małgorzata Matyja
  • mgr Wanda Renner
  • mgr Iwona Sitko

edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Jolanta Górczyńska
  • mgr Zbigniew Lech

etyka

  • dr Paweł Ciećwierz
  • mgr Hanna Kołodziejczyk

fizyka

  • mgr Bogusław Lanuszny
  • dr Przemysław Raczyński
  • mgr Barbara Sonek
  • mgr Maria Szyk
  • mgr Natalia Ziółkowska

geografia

  • mgr Katarzyna Obrochta
  • mgr Bożena Ratajczak

historia / historia i społeczeństwo / wiedza o społeczeństwie

  • mgr Hanna Kołodziejczyk
  • mgr Grażyna Paździorek
  • mgr Katarzyna Marek
  • mgr Anna Ptaszyńska-Zaród
  • mgr Anna Richter
  • mgr Joanna Tomaszkiewicz

informatyka

  • mgr Agata Kosińska
  • mgr Bożena Ratajczak
  • dr Przemysław Raczyński
  • mgr Henryk Szantula
  • mgr Iwona Toborowicz

język angielski

  • mgr Dorota Grochal
  • mgr Iwona Kornak-Zaleska
  • mgr Agnieszka Kowalczyk
  • mgr Magdalena Kubica
  • mgr Aleksandra Mosurska-Solarczyk
  • mgr Przemysław Olejniczak
  • mgr Krystyna Pytlik
  • mgr Agnieszka Siurda
  • mgr Jadwiga Sozańska
  • mgr Marcelina Wilk
  • mgr Anna Wojtowicz-Musiał

język hiszpański / literatura, historia i geografia Hiszpanii

  • mgr Kamila Bielak-Szczotka
  • mgr Xabier Casanova
  • mgr Agnieszka Jerzyk
  • mgr Marlena Głuch
  • mgr Agnieszka Grzyśka
  • mgr Joanna Mazurek
  • mgr Soraya Perianes Sanchez
  • mgr Pablo Vivo Jimenez
  • mgr Natalia Wójcik
  • mgr Piotr Zieliński

język niemiecki

  • mgr Izabela Arciuch
  • mgr Ewa Staniec
  • mgr Alicja Świtała

język polski

  • mgr Dariusz Banaś
  • mgr Dorota Jabłońska
  • mgr Elżbieta Januszkiewicz
  • mgr Beata Mazar
  • dr Magdalena Piotrowska-Grot
  • dr Wojciech Rusinek
  • mgr Krystyna Sojka
  • mgr Ewa Stawiarska
  • mgr Iwona Tworuszka

matematyka

  • mgr Anastazja Nędzi
  • mgr Izabela Czaja
  • mgr Maria Glier
  • mgr Dariusz Gliński
  • mgr Elżbieta Konieczna
  • mgr Iwona Kowalska
  • mgr Andrzej Mazur
  • mgr Maria Szyk
  • mgr Marta Walczyńska

muzyka

  • mgr Tomasz Tomica

plastyka

  • mgr Jolanta Górczyńska

podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Grażyna Paździorek

religia

  • ks. Jacek Michalski
  • mgr Krzysztof Szewerda
  • ks. Marek Zyzak

technika

  • mgr Agata Kosińska

wiedza o kulturze

  • dr Paweł Ciećwierz

wychowanie fizyczne

  • mgr Grażyna Adamek
  • mgr Paweł Didkowski
  • mgr Magdalena Furman
  • mgr Aleksandra Janikowska-Słaby
  • mgr Bożena Kabza
  • dr Agnieszka Litwińska-Pruciak
  • mgr Małgorzata Mądry
  • mgr Joanna Morys
  • dr Jacek Pruciak
  • mgr Robert Puchalski
  • mgr Joanna Ryglewska
  • mgr Grzegorz Słaby

nauczyciele bibliotekarze

  • mgr Elżbieta Indyka
  • mgr Jadwiga Kostka
  • mgr Beata Skwara

pedagog szkolny

  • mgr Magdalena Czaja (oddziały gimnazjalne)
  • mgr Agnieszka Bujak (oddziały licealne)

psycholog szkolny (oddziały gimnazjalne)

  • mgr Aleksandra Halkiewicz