2013/2014

  • Bryl Przemysław – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Kluczka Bartosz – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Krupska Katarzyna – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Kwiecińska Katarzyna – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Poręba Szymon – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus, Absolwent 2013
  • Radziejewski Tomasz – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Saternus Anna – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus, Absolwent 2013
  • Szczepańska Aleksandra – Stypendium Prezesa Rady Ministrów, Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Więcławska Daria – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Wyciszczok Hanna – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus, Absolwent 2013
  • Gosławska Angelika – Stypendium Prezydenta Miasta Świętochłowice
  • Malcharek Edyta – Stypendium Wójta Gminy Wyry
  • Warwas Szymon- Stypendium MEN
  • Wyciszczok Hanna – Stypendium MEN, Absolwent 2013

2012/2013

  • Kolarczyk Daria – Stypendium Prezesa Rady Ministrów, Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego
  • Wyciszczok Hanna – Stypendium MEN, Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego, Stypendium Prezydenta Miasta Katowice
  • Warwas Szymon – Stypendium MEN, Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego, Stypendium Prezydenta Miasta Bytomia
  • Paluch Natalia – Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego
  • Poręba Szymon – Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego
  • Kwiecińska Katarzyna – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Bryl Przemysław – Stypendium Prezydenta Miasta Katowice Prymus
  • Wawrzyńczyk Monika – Stypendium Burmistrza Miasta Orzesze
  • Omiliańczyk Agnieszka – Stypendium dla najzdolniejszych uczniów powiatu będzińskiego
  • Pawlak Wojciech – Stypendium socjalne Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Hudzikowska Magdalena – Stypendium „Nauka Drogą do Sukcesu na Śląsku”
  • Jadwiszczyk Karolina – Stypendium Burmistrza Miasta Mikołowa

 

2009

  • Weronika Glenszczyk – Stypendium Biura Radcy ds. Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii
  • Agnieszka Filipiak – Stypendium Biura Radcy ds. Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii
  • Paweł Zielinski – Stypendium Biura Radcy ds. Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii

2006

  • Anna Lach – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2005

  • Ewa Rojczyk – Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Jan Pojda – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
  • Michał Mnich – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

2004

  • Aleksandra Sendecka – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2003

  • Krzysztof Szade – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2002

  • Ireneusz Tomeczek – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2001

  • Katarzyna Helis – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

2000

  • Michał Pajek – Stypendium Prezesa Rady Ministrów

1997

  • Katarzyna Pająk – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej i Sportu