LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD 2016/2017 – ETAP CENTRALNY  
IMIĘ I NAZWISKO / KLASA
 
OLIMPIADA
 OPIEKUN
Laura Szamota / 2a1Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie COPTIOSH

Laureatka

mgr Anna Ptaszyńska-Zaród
Anna Morys / 2h1Olimpiada Wiedzy o Mediach

Finalistka

mgr Beata Skwara
Mateusz Pieszczek / 3cLXVIII Olimpiada Matematyczna

Finalista

mgr Anastazja Nędzi
Stanisław Anczyk / 3b1XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalista

dr Jolanta Mol
Małgorzata Rymarczyk / 3b1XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalistka

dr Jolanta Mol

UCZESTNICY OLIMPIAD 2016/2017 – ETAP OKRĘGOWY

Marcel Lipowicz / 1b1Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczychdr Danuta Nabiałkowska
Magdalena Barańska / 1b2Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych mgr Lidia Krzemień
Antoni Anczyk / 1b2Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych mgr Lidia Krzemień
Łukasz Synowiec / 1cOlimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczości mgr Grażyna Paździorek
Yustina Popova / 1a2Olimpiada Języka Rosyjskiegomgr Jadwiga Kostka
Kamil Wojnicz / 1a2Olimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczościmgr Grażyna Paździorek
Artur Jasiński / 2a1Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSH mgr Anna Richter
Natalia Wijas / 2a1Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dr Wojciech Rusinek
Aleksandra Zalot / 2a1 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dr Wojciech Rusinek
Agata Stolarczyk / 2a2Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej COPTIOSH mgr Anna Ptaszyńska-Zaród
Mateusz Piszka / 2b1Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Marek Zyzak
Filip Czarnecki / 2b1Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Marek Zyzak
Ewelina Cygan – 2b1Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Marek Zyzak
Olga Baranowska / 2b1XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznejdr Jolanta Mol, mgr Lidia Krzemień
Zuzanna Krasowska / 2b2Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywnościdr Jolanta Mol, dr Danuta Nabiałkowska
Michał Rojek / 2b2Olimpiada Chemicznadr Małgorzata Matyja
Jakub Palian / 2b2Olimpiada Statystycznamgr Izabela Czaja
Kinga Jamontt / 2b2Olimpiada Statystycznamgr Izabela Czaja
Dominik Stępień / 2h2Olimpiada Statystycznamgr Izabela Czaja
Patrycja Kotlarz / 2h2Misyjna Olimpiada Znajomości Afrykimgr Katarzyna Obrochta
Monika Osysek / 2h2Misyjna Olimpiada Znajomości Afrykimgr Katarzyna Obrochta
Stanisław Anczyk / 3b1Olimpiada Biologiczna, Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności, Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczychdr Jolanta Mol, mgr Lidia Krzemień
Małgorzata Rymarczyk / 3b1Olimpiada Chemicznamgr Jolanta Jutrzonka
Wojciech Rachwalik / 3cOlimpiada Wiedzy Ekonomicznejmgr Anastazja Nędzi
Przemysław Żmuda / 3cXLIII Olimpiada Wiedzy Technicznejmgr Anastazja Nędzi
Mateusz Pieszczek / 3cOlimpiada o Diamentowy Indeks AGHmgr Anastazja Nędzi
Weronika Morawa / 3hOlimpiada Języka Angielskiegomgr Anna Wojtowicz-Musiał
Beniamin Brągiel / 3hOlimpiada Języka Angielskiegomgr Jadwiga Sozańska
Martyna Remblewska / 3hOlimpiada Historycznamgr Anna Richter

Zestawienie wszystkich olimpijczyków-biologów z lat 1993-2017, którzy osiągnęli tytuł laureata lub finalisty: zobacz zestawienie

 

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD 2015/2016 – ETAP CENTRALNY  
IMIĘ I NAZWISKO / KLASA
 
OLIMPIADA
 OPIEKUN
Dominika Tylcz / 3HDominika TylczVI Olimpiada Języka Hiszpańskiego

 

Laureatka I miejsca

Agnieszka Jerzyk, Piotr Zieliński, Pablo Vivó Jiménez, Soraya Perianez Sánchez
Kinga Dymowska / 2HKinga DymowskaVI Olimpiada Języka Hiszpańskiego

 

Finalistka

Agnieszka Jerzyk, Piotr Zieliński, Pablo Vivó Jiménez, Soraya Perianez Sánchez
Victoria Marzec-Napora / 1H2Victoria Marzec-NaporaVI Olimpiada Języka Hiszpańskiego

 

Finalistka

Agnieszka Jerzyk, Piotr Zieliński, Pablo Vivó Jiménez, Soraya Perianez Sánchez
Adrian Wujczak / 3B2Adrian WujczakXXVI Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Finalista

ks. Marek Zyzak
 Liza Nat / 3a Liza Nat small XLVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Finalistka

 mgr Jadwiga Kostka
Olga Cichoń / 3A

Sandra Krawczyk / 1B1

Karolina Łakomska / 1B2

Wiktoria Masternak / 1B2

Olga Cichon small

sandra krawczyk small

lakomska small

masternak small

Ogólnopolska Olimpiada Społeczna „Zwolnieni z Teorii”

 

Finalistki (zespół)

dr Agnieszka Litwińska-Pruciak
Karolina Brzozowska / 1H1

Hanna Heller / 1H1

Anna Morys / 1H1

Natalia Plaminiak / 1H1

Agata Skolik / 1H1

spoleczna01 small spoleczna02 small spoleczna03 small spoleczna04 smallOgólnopolska Olimpiada Społeczna „Zwolnieni z Teorii”

Finalistki (zespół)

mgr Anastazja Nędzi
Michał Sobczak / 3CIX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Laureat III stopnia

mgr Iwona Kowalska
LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD 2015/2016 – ETAP OKRĘGOWY    
IMIĘ I NAZWISKO / KLASA OLIMPIADA OPIEKUN
Aleksandra Zimnoch / 3B2 Aleksandra Zimnoch XLV Olimpiada Biologiczna

 

Laureatka Konkursu Posterów

 dr Jolanta Mol
Stanisław Anczyk / 2B1Stanisław AnczykXXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

I miejsce

dr Jolanta Mol
Jan Klaszczyk / 2B1Jan KlaszczykXXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Finalista

dr Jolanta Mol

UCZESTNICY OLIMPIAD 2015/2016 – ETAP OKRĘGOWY

IMIĘ I NAZWISKO / KLASAOLIMPIADAOPIEKUN

Karolina Bolek / 2H

Maria Formalczyk / 2H

Jan Grychtoł / 3H

Katarzyna Grzesik / 3H

Ewa Jaworska / 1H1

Dominika Jędrzejewska / 3H

Katarzyna Koloch / 2H

Katarzyna Kwiecińska / 3H

Karolina Małota / 1H1

Łukasz Nierada / 1H2

Elżbieta Pańczyk / 3H

Izabela Polańska / 3H

Iwona Przybył / 1H1

Anastazja Szuła / 3H

Wiktoria Tomeczek / 2A

 espana smallVI Olimpiada Języka HiszpańskiegoAgnieszka Jerzyk, Piotr Zieliński, Pablo Vivó Jiménez, Soraya Perianez Sánchez
Natalia Zemła / 1H2III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Rafał Dudek / 3HIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Przemysław Żmuda / 2C Przemyslaw Zmuda smallXLII Olimpiada Wiedzy Technicznej
Piotr Dreja / 3B162. Olimpiada Chemiczna
Piotr Chuchra / 3B262. Olimpiada Chemiczna
Stanisław Anczyk / 2B1Stanisław AnczykXX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Magdalena Słowik / 3B1XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Weronika Kandora / 1H2 Weronika Kandora smallI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Weronika Morawa / 2H40. Olimpiada Języka Angielskiego
Ewelina Cygan / 1B1 Ewelina Cygan smallXXVI Olimpiada Teologii Katolickiej
Katarzyna Horbacz / 3B1 HorbaczXLV Olimpiada Biologiczna

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Michał Pocheć / 3B2 Michal PochecXLV Olimpiada Biologiczna
Aleksandra Zimnoch / 3B2 Aleksandra ZimnochXIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Tomasz Gaweł / 3ALVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Rafał Dudek / 3HLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Marta Siwek / 2B1XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Michalina Plebańczyk / 1H1 plebanczyk smallXIV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Agata Skolik / 1H1 spoleczna01 smallXIV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Rafał Dudek / 3HI Olimpiada Wiedzy Historycznej Coptiosh
Marta Kurzeja / 3C kurzejaIX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
Edyta Malcharek / 3CIX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
Tomasz Zawiszowski / 3CIX Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
Michał Pieszczek / 2C pieszczek smallXLVII Olimpiada Matematyczna

 

Nasi olimpijczycy w roku szkolnym 2014/2015:

olimpijczycy2014_2015

 

Poznaj także naszych olimpijczyków i uczestników konkursów przedmiotowych z poprzednich lat:

 

1. Klasa dwujęzyczna – hiszpańska:

Laureaci olimpiad klas hiszpańskich 2006-2016

2. Klasa lingwistyczna:

Laureaci olimpiad i konkursów humanistycznych

3. Klasa biologiczno-chemiczna:

Laureaci olimpiad biol-chem II LO w Katowicach

4. Klasa politechniczno-ekonomiczna Sigma:

Laureaci olimpiad i konkursow klasa sigma II LO w Katowicach