W piątek 23 czerwca zakończył się kolejny rok szkolny – 2016/2017. Tego dnia społeczność naszego liceum spotkała się na uroczystej akademii pożegnalnej, którą rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu państwowego oraz hymnu szkoły. Podczas akademii uhonorowani zostali wszyscy uczniowie, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem, wszyscy laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych, najlepsi sportowcy oraz zdobywcy tytułu Pomocnej dłoni. Szczególnie chcemy podkreślić sukces klasy 1b1 – aż 17 uczniów tej klasy zdobyło „czerwony pasek”! To wyjątkowe osiągnięcie, z którego bardzo się cieszymy. Część artystyczną przygotowała również klasa 1b1 pod kierunkiem wychowawczyni dr Danuty Nabiałkowskiej.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy zdobyli wyróżniające się wyniki oraz zajęli wysokie pozycje w różnego typu konkursach i zawodach! Wszystkim – nauczycielom i uczniom – życzymy udanego, zasłużonego odpoczynku!