W tym roku pomagamy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu oraz Fundacji Pet Patrol z Rybnika. Głównymi organizatorami akcji są klasy 2b1 i 2b2.

Od 24 do 28 października do stoiska Akcji PIES na pierwszym piętrze możecie przynosić dary dla schroniska. Szczegóły dotyczące aktualnego zapotrzebowania schroniska w Bytomiu znajdziecie na plakatach i na stronie tej organizacji: http://schroniskobytom.pl/jak-mozesz-pomoc/

Każdy uczeń, który ofiaruje dar dla schroniska otrzyma do wyboru jeden imienny kupon na dodatkowe ‘nieprzygotowanie’ z wybranego przedmiotu albo jeden kupon na dodatkowe punkty z zachowania (+10 pkt) do wykorzystania w czasie bieżącego roku szkolnego.

Nagrodzimy również klasę, której najliczniejsi przedstawiciele zaangażują się w pomoc rzeczową.

Na korytarzu I i II piętra odbędzie się kiermasz pyszności, z którego dochód przeznaczymy na potrzeby podopiecznych schroniska w Bytomiu.

Udostępnimy także link do internetowej zbiórki charytatywnej na rzecz Fundacji Pet Patrol z Rybnika.

Dodatkowe informacje dostępne u prof. D. Nabiałkowskiej i prof. L. Krzemień.