Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej wymianie książkowej w II LO!
BOOKCROSSING W KONOPNICKIEJ
14 STYCZNIA 2019
12.30 – 17.30
Uczniów, nauczycieli i rodziców naszych uczniów, miłośników książek zapraszamy do udziału w kolejnej w II LO wymianie książkowej. Wydarzenie odbywa się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i projektu Konopnicka czyta.
ZASADY SĄ PROSTE:
1. Wymieniamy się książkami z zakresu literatury pięknej (powieści, opowiadania, eseje, poezja, dramat) wydanymi po 2005 roku i zachowanymi w dobrym stanie.
2. Książki przynosimy w poniedziałek 14 stycznia.
3. Za przyniesione książki otrzymujemy kupon (z zaznaczeniem ilości książek oddanych) uprawniający do wyboru takiej samej ilości innych pozycji, spośród przekazanych na potrzeby akcji.
4. Wymieniać kupony na nowe książki możemy w godzinach 12.30 – 17.30 w bibliotece szkolnej.
5. Kupon na książki wymienić można u osób nadzorujących przebieg wymiany.
6. Można wybrać tyle książek, ile się przyniosło.
7. Każdy uczestnik musi liczyć się z tym, że nie będzie mógł odebrać przyniesionych przez siebie tytułów, jeżeli nie wybrał innych.
Bądźcie z nami, czytajcie z nami!!!
(plakat wykonała Dominika Plewniak)