W czwartek 16 maja w Miejskim Przedszkolu nr 3 przy ul. Barbary w Katowicach odbył się kolejny festyn, podczas którego nasi uczniowie wspaniale pomagali, angażując się całym sercem w integrację z maluchami.

Serdeczne podziękowania za poświęcony czas, cierpliwość, wspólne radosne przeżywanie tego święta otrzymują: Oliwia Sosnowska 3aG, Ola Foltyn 3aG, Ala Stolarczyk 3aG, Klaudia Jeziorska 3cG, Martyna Rokus 3dG, Marta Dybczak 3dG, Wiktoria Kaliwoda 3eG, Klaudia Młynarczyk 3eG, Weronika Wojtas 3dG, Natalia Kowalska 3dG, Justyna Więcek 3dG oraz Ania Pilecka 3dG.

Korzystając z okazji, już teraz zachęcam do zaangażowania się w kolejny, wrześniowy festyn wszystkich chętnych licealistów!

Katecheta – mgr Krzysztof Szewerda

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/HN5STRzdxPyM71S88