Kolejny raz młodzież naszej szkoły nie zawiodła!

We wtorek 24 września uczniowie naszej szkoły pomagali w organizacji Jesiennego Festynu w Miejskim Przedszkolu nr 3 przy ul. Barbary w Katowicach. Grupa 29 osób stawiła się w przedszkolnym amfiteatrze o godz. 15.45. Pomagaliśmy najmłodszym uwrażliwiać na potrzeby ludzi chorych, starszych i niepełnosprawnych. Festyn pod hasłem „Potrafię pomagać” miał  pomóc nam wszystkim dostrzegać potrzeby bliźnich. Każdy z nas żyje w niesamowitym pędzie i warto czasami się zatrzymać i dostrzec kogoś obok….

Podczas festynu wspólnie z dziećmi tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Był czas na tradycyjny tor przeszkód, jak również na quizy, pogadanki oraz wysłuchanie gości, którzy opowiedzieli, w jaki sposób można pomagać. Wspólny czas przy ognisku zakończył tegoroczny festyn.

Dziękujemy za czas, włożone serce, podzielenie się różnymi talentami z naszymi przyjaciółmi z przedszkola. Jest to piękne świadectwo dojrzałości. Podziękowania kieruj do Mileny (1b3), Ani (1h), Weroniki (1b3), Ani (1h), Zosi (1Pc1), Antoniny (1Pc1), Emilii (1Pc2), Gosi (1Pc1), Jakuba (1Pb1), Filipa (1Pb1), Szymona (1Pb1), Natalii (1a1), Zosi (1h), Zosi (1b3), Oli (1b3), Magdy (1b3), Ewy (1a1), Błażeja (1Pc1), Gosi (1Pc1), Zuzi (1Pb1), Olgi (1Pb1), Ani (1Pb1), Julii (1Pa1), Natalii (1h), Justyny (1h), Nikoli (1h) oraz absolwentkom szkoły z III LO: Ani, Martynie i Marcie.

Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Sg26qJpsJWyFGtf17
Organizator – katecheta  Krzysztof Szewerda