12 i 13 grudnia odbył się finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, która ma na celu pomoc osobom potrzebującym w okresie przedświątecznym. W tym roku uczniowie Konopy – reprezentowani przez klasę 2a2 – zrobili wyjątkowy prezent czteroosobowej rodzinie pani Eweliny, która otrzymała od nas dary w postaci sprzętu elektronicznego, materaca oraz artykułów pierwszej potrzeby takich jak ubrania, jedzenie, artykuły higieniczne.

Przy współpracy z uczniami, nauczycielami i Dyrekcją szkoły zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy oraz środków materialnych, która przerosła nasze oczekiwania i pozwoliła na przekazanie produktów na łączną kwotę 4500 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w jakiejkolwiek formie zechcieli wesprzeć naszą akcję!