9 i 10 października b.r. w Szkole Podstawowej nr 53 w Katowicach-Nikiszowcu odbyły się Mistrzostwa Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Marek Ostrówka z klasy 3b1 i Piotr Warsiński z klasy 3h2 już po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł wicemistrzów Katowic, ulegając jedynie reprezentantom VIII LO w Katowicach. Serdecznie gratulujemy Markowi i Piotrowi srebrnego medalu, żałując, że  już po raz ostatni mogli wywalczyć dla nas tak wspaniałe trofeum! Miłą niespodziankę sprawiły nam  reprezentujące naszą szkołę dziewczęta. Wiktoria Krajcer z klasy 2c oraz Elżbieta Świerad i Aleksandra Wiatr, obie z klasy 1b1, po zaciętych meczach wywalczyły dla naszej szkoły III miejsce.
Gratulujemy im i prosimy o więcej w następnym roku szkolnym!

Opiekunkami zespołów są prof. Joanna Ryglewska oraz dr Agnieszka Litwińska-Pruciak