Uczeń naszego liceum, Kacper Stępień z klasy 1c2, osiąga znaczące sukcesy w strzelectwie.

Oto jego osiągnięcia:

Członek kadry narodowej od 2018 r., zawodnik klubu ŚTS Tychy.

Lipiec 2018:
Mistrz Polski Juniorów Młodszych w konkurencji pistolet pneumatycznym podczas XXIV finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Październik 2018:
– 13 i 16 miejsce (pistolet pneumatyczny juniorów) oraz  2 miejsce w finale (pistolet pneumatyczny mix) w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych Baltic Cup 2018.
Luty 2019:
– 4 miejsce w finale (pistolet pneumatyczny juniorów) oraz 3 miejsce w finale (pistolet pneumatyczny mix) w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych – Zaślubiny z morzem.
Marzec 2019:
-1 miejsce w kwalifikacji, 2 miejsce w finale (pistolet pneumatyczny juniorów młodszych) w XII Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich Zlot Orlików.
Kwiecień 2019:
– 2 miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30+30 i 15 miejsce w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów juniorzy w I rundzie Pucharu Polski.
Maj 2019:
– 5 miejsce w finale pistoletu pneumatycznego w II rundzie Pucharu Polski.

Gratulujemy wielkich sukcesów uczniowi i jego sztabowi szkoleniowemu!