01.10.2014 w parku katowickim „3 Stawy” rozegrane zostały Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Katowice. Wśród 17 startujących szkół średnich znalazła się reprezentacja naszych uczniów w następującym składzie składzie :
Sztafeta Dziewcząt: Natalia Palian 1H, Anna Malczewska 3B2, Martyna Kasprzyk 2B2, Katarzyna Wilk 3B2, Magdalena Wolny 1A, Paulina Peda 1A, Monika Płucieńczak 3B2, Katarzyna Łabanowska 1B1

Sztafeta Chłopców: Szymon Rębisz 3A2, Patryk Bajor 3A2, Adrian Stępień 1A, Michał Wita 1B1, Robert Serwatka 2c, Szymon Karwat 1A, Michał Plichta 2C, Jan Grychtoł 2H
Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców odniosły wielki sukces , wygrywając z pozostałymi szkołami (szesnastoma!). Takiego sukcesu w sztafetowych biegach przełajowych dawno nie odnieśliśmy, dlatego gratulujemy uczniom i czekamy na dalsze sukcesy.

 

07.10.2014 w Sosnowcu zostały rozegrane zawody Wojewódzkich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej i po zaciętej walce nasze uczennice zajęły 14 miejsce.
Oto skład naszej reprezentacji:
Jessica Usendiach 1B2 , Ewa Żurakowska 1B2, Karolina Arciszewska 2B1, Paulina Peda 1A , Anna Malczewska 3B2, Martyna Kasprzyk 2B2 ( I miejsce w skoku w dal) , Kamila Kondziołka 2B2, Natalia Palian 1H, Dominika Bober 1B2

 
09.10.2014Rejonowych Zawodach Sztafetowych w Mysłowicach nasi uczniowie znowu odnieśli wielki sukces. Dziewczęta wygrały etap rejonowy i awansowały do etapu wojewódzkiego, natomiast chłopcy zajęli III miejsce.
Oto skład reprezentacji:
Dziewczęta: Katarzyna Wilk, Paulina Peda, Katarzyna Łabanowska, Karolina Arciszewska, Martyna Kasprzyk, Monika Płucieńczak, Natalia Palian
Chłopcy: Szymon Karwat, Adrian stępień, Jan Grychtoł, Serwatka Robert, Bajor Patryk , Wita Michał , Plichta Michał

 

28.10.2014Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych nasze uczennice zajęły bardzo wysokie IX miejsce.

Oto skład sztafety: Katarzyna Wilk, Paulina Peda, Martyna Kasprzyk, Monika Płucieńczak, Natalia Palian, Magdalena Wolny, Anna Malczewska.

 

29.10.2014 na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach przeprowadzona została Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Katowice. Wśród wielu startujących szkół znalazła się reprezentacja „Konopy” w następującym składzie:
Tomasz Maliszewski 3A2,Patryk Bajor 3A2,Szymon Rębisz 3A2 ,Szymon Karwat 1A , Adrian Stępień 1A, Kamil Letniowski 3B2, Jakub Jaworski 2B2 ,Wojciech Marzec 2B1, Michał Plichta 2C, Robert Serwatka 2C, Oskar Błasiak 2C, Jessica Usendiach 1B2 , Ewa Żurakowska 1B2, Katarzyna Wilk 3B2, Paulina Peda 1A , Anna Malczewska 3B2, Monika Płucieńczak 3B2, Martyna Kasprzyk 2B2, Kamila Klonowska 2B1, Kamila Kondziołka 2B2, Natalia Palian 1H, Katarzyna Łabanowska 1B1.

Oto medaliści:
Szymon Rębisz III miejsce w biegu na 400m, Szymon Karwat II miejsce w biegu na 400m, Jakub Jaworski II miejsce w pchnięciu kulą, Jessica Usendiach I miejsce w sztafecie 4*100m, Ewa Żurakowska II miejsce w biegu na 100m i I miejsce w sztafecie 4*100m, Paulina Peda II miejsce w biegu na 400m, Anna Malczewska I miejsce w sztafecie 4*100m, Monika Płucieńczak III miejsce w skoku w dal, Martyna Kasprzyk I miejsce w skoku w dal i I miejsce w sztafecie 4*100m, Natalia Palian II miejsce w biegu na 800m.Gratulujemy wielkiego sukcesu naszym podopiecznym!
W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych miasta Katowice wśród dziewcząt zwyciężyła nasza szkoła, natomiast chłopcy zajęli III miejsce.
Dziewczęta zwyciężyły również w klasyfikacji rejonowej i tym sposobem znalazły się wśród najlepszych szkół w województwie.

 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!