Stanisław Anczyk z kl. 2B1 będzie reprezentować nasze liceum w finale centralnym XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w Krakowie (3-5 czerwca 2016 r.).

 

Stanisław ma już tytuł finalisty XXX OWE z roku 2015. W poniedziałek 30 maja b.r otrzymał dyplom Śląskie Asywyróżnienie przyznawane przez prof. zw. dr hab. Wiesława Banysia JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego oraz laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych.

 

Foto-relację z gali można zobaczyć na stronie Uniwersytetu Śląskiego, natomiast poniżej – w galerii – prezentujemy także foto-relację z udziału naszych uczniów w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

 

Gratulujemy!


 

To nie pierwsze sukcesy olimpijskie uczniów naszych klas biologiczno-chemicznych, każdego roku zdobywają oni tytuły finalistów i laureatów etapu centralnego i wojewódzkiego olimpiad biologiczno-przyrodniczych: Olimpiady Biologicznej, Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi Laureatami i Finalistami: ZOBACZ TUTAJ