Wielki sukces naszej Szkoły! 
W tegorocznej Olimpiadzie Języka Hiszpańskiego dwie osoby uzyskały tytuł laureata:
Anna Tatoj z 4PH 
oraz Marta Szczotka z 2H 
 
oraz aż dziewięć osób zdobyło tytuł finalisty: 
 
Emilia Bielanik z 3H
Stella Bladon z 2H
Iga Błażyca z 4PH
Klara Kiszka z 2H
Małgorzata Kopel z 4PH
Anna Ligus z 3H
Wiktoria Papieska z 2H
Weronika Rataj z 4PH
i Agata Widera z 4PH
 
13.04.2024 odbyło się w Poznaniu uroczyste wręczenie dyplomów dla wygranych, w którym wzięła udział delegacja uczniów i nauczycieli – opiekunów. Nasza szkoła zdeklasowała wszystkie szkoły w Polsce. Z tysiąca ośmiuset zdających wyłoniono 10 laureatów i 60 finalistów, z czego wśród tych najlepszych znalazło się aż jedenastu uczniów z naszej Szkoły. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, finalistom oraz  uczestnikom Olimpiady Języka Hiszpańskiego!!