Dnia 20.04.2023 r w naszej szkole odbyła się wizyta studentów kierunku Sustainable Energy Engineering Politechniki Śląskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, Katedry Technologii i Urządzeń Zagospodarowania Odpadów w Gliwicach.

W ramach przedmiotu Business Presentation, prowadzonego przez Panią dr inż. Magdalenę Bogacką, studenci: Sebastian Diego oraz Arda Eren Poyraz przygotowali dla uczniów naszej szkoły krótkie prezentacje w języku angielskim jak i hiszpańskim na temat “Weird and Wacky inventions of the Past and Present” oraz “Where is everyone”. Uczniowie klas 3ph, 2a2 oraz 1a3 mieli możliwość posłuchać wykładu o dziwnych wynalazkach z przeszłości i teraźniejszości, przedstawić swoje oryginalne  pomysły dotyczące ich własnych konstrukcji/wynalazków, jak i wziąć udział w rozmowie  na temat istnienia świata pozaziemskiego ćwicząc przy tym język angielski i hiszpański. Czekamy na więcej spotkań ze studentami i ciekawe tematy do rozmów!