Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział w Gali „Śląskich Asów” organizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Podczas tej uroczystości JM Rektor UŚ – prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, pogratulował młodzieży licealnej naszego województwa sukcesów naukowych, wręczył także listy gratulacyjne zgromadzonym uczestnikom olimpiad i konkursów przedmiotowych.

W roku szkolnym 2014/2015 na takie wyróżnienie zasłużyli:

Angelika Gosławska (3h) – laureatka VI miejsca V Olimpiady Języka Hiszpańskiego (opiekun mgr Agnieszka Grzyśka)

Joanna Bednarska (3h) – finalistka V Olimpiady Języka Hiszpańskiego (opiekun mgr Agnieszka Grzyśka)

Marta Wojewoda (3h) – finalistka V Olimpiady Języka Hiszpańskiego (opiekun mgr Agnieszka Grzyśka)

Tylcz Dominika (2h) – laureatka II miejsca XLV Olimpiady Języka i Literatury Polskiej (opiekun mgr Krystyna Sojka)

Aleksandra Zimnoch (2b2) – finalistka XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (opiekun dr Jolanta Mol)

Stanisław Anczyk (1b1) – finalista XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (opiekun dr Jolanta Mol)

Serdecznie gratulujemy!