19 i 20 lutego rozegraliśmy w naszej szkole półfinały siatkówki dziewcząt i chłopców. Dziewczyny nie dały szans swoim rywalkom, wygrywając zdecydowanie swoje mecze i awansując do finału Mistrzostw Katowic Szkół Ponadpodstawowych!

Szkołę reprezentowały:

Julia Rusiecka – przyjęcie z atakiem (kapitan), Kinga Walos – przyjęcie z atakiem, Ania Handrysik – przyjęcie z atakiem, Natalia Gruszka – przyjęcie z atakiem, Katarzyna Wawrzynek – rozegranie, Ola Szymanik – rozegranie, Martyna Mrowiec – środkowa, Dominika Żyła – środkowa, Natalia Gajewska – środkowa, Agata Jędrzejczyk – atak, Ewelina Szarf – atak, Kamila Fąfera – libero.

Chłopcy dzielnie walczyli, zostawiając serce na boisku. Niestety, nie udało się wygrać meczu decydującego o awansie do finału.

Reprezentanci szkoły:

Kuba Gurzkowski – przyjęcie z atakiem (kapitan), Kuba Kurpas – przyjęcie z atakiem, Błażej Prusek – przyjęcie i rozegranie, Piotr Wieczorek – atak, Mateusz Grzegórzko – atak, Kuba Górdziel – środkowy, Kajtek Prusek – środkowy, Karol Małecki – rozegranie, Kuba Skrzeczyna- libero.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i trzymamy kciuki za siatkarki w finale!