Informacja, która powinna zainteresować wszystkich fanów czytania i książek. Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się…

BOOKCROSSING W KONOPNICKIEJ

9 KWIETNIA 2018

13.25 – 17.00

Uczniów, nauczycieli i rodziców naszych uczniów, miłośników książek zapraszamy do udziału w pierwszej w II LO wymianie książkowej.

Wydarzenie odbywa się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zasady są proste:

1. Wymieniamy się książkami z zakresu literatury pięknej (powieści, opowiadania, eseje, poezja, dramat) wydanymi po 2000 roku i zachowanymi w dobrym stanie.
  2. Książki przynosimy w poniedziałek 9 kwietnia.
  3. Za przyniesione książki otrzymujemy kupon (z zaznaczeniem ilości książek oddanych) uprawniający do wyboru takiej samej ilości innych pozycji, spośród przekazanych na potrzeby akcji.
  4. Wymieniać kupony na nowe książki możemy w godzinach 13.25 – 17.00 w bibliotece szkolnej.
  5. Kupon na książki wymienić można u osób nadzorujących przebieg wymiany.
  6. Można wybrać tyle książek, ile się przyniosło.
  7. Każdy uczestnik musi założyć, że nie będzie mógł odebrać przyniesionych przez siebie tytułów, jeżeli nie wybrał innych.

Bądźcie z nami, czytajcie z nami!