Dom Aniołów Stróżów jest w tym roku organizatorem kampanii społecznej Kilometry Dobra w Katowicach. Partnerem akcji/kampanii jest Miasto Katowice. Honorowy Patronat nad kampanią objął Prezydent Miasta.

KILOMETRY DOBRA to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna,  w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Polski Instytut Filantropii. Dzięki kampanii w ciągu ostatnich czterech lat do fundacji i stowarzyszeń w całej  Polsce trafiło już ponad 3,2 mln zł na realizację 130 projektów. 5. edycja Kampanii rozpocznie się 1 marca i potrwa do 3 czerwca 2018 roku. W tym roku bierze w niej udział ponad 40 miast i miejscowości. Katowicki Finał kampanii odbędzie się na Rynku 3.06 (niedziela) wraz z Dniem Dziecka organizowanym przez Urząd Miasta.

Poprzednie edycje akcji wsparli znani i lubiani ambasadorzy. Wśród nich m.in. Robert Lewandowski, Cezary Żak, zespół Perfect, IRA, Bracia Golec, Kamil Grosicki, Łukasz Piszczek, Maciej Kot, Omenaa Mensah, Artur Barciś, Krzysztof Ibisz i inni.

Wierząc, że w jedności siła, chcemy zachęcić jak najwięcej osób prywatnych, instytucji publicznych i firm do wzięcia udziału w zbieraniu środków na rzecz dzieci, młodzieży i rodzin wykluczonych społecznie w ramach akcji „Kilometry Dobra dla Aniołów w Katowicach”.

PROGRAM

ULOTKA