Puchar zdobyty przez uczniów II LO w Katowicach

W dniach 1 – 20 września w miastach gospodarzach Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn, równolegle z meczami reprezentacji narodowych, rozgrywane były mini Mistrzostwa Świata w siatkówce w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Nasza reprezentacja w składzie: Marysia Gardyńska 3A2, Wiktoria Kubik 3A2, Monika Płucieńczak 3B2, Izabela Mazurek 3H, Edyta Dryja 3A1, Justyna Kozik 2C, Filip Rak 3C, Paweł Pajewski 3C, Mateusz Gawenda 3A2 i Heniu Myrcik 3A2 występująca w barwach Tunezji, pokonała w sobotę 20 września w meczu finałowym Zespół Szkół Budowlanych grający w barwach Niemiec 2:0 i wywalczyła tytuł Mistrza Świata w Mini Mistrzostwach Świata w siatkówce.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.

J. Ryglewska