W dniach 14-16 grudnia 2018 odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu. Wzięli w nich udział dwaj uczniowie klasy 1c1: Mateusz Kołodziej i Marcin Władyka. Miło nam poinformować, że Marcin Władyka, reprezentujący klub „UKS Wodnik 29 Katowice”, awansował do aż trzech Finałów Mistrzostw Polski i uzyskał w nich następujące wyniki:

– 100 m stylem klasycznym: 8 miejsce z czasem 1:04,65

– 200 m stylem klasycznym: 10 miejsce z czasem 2:22,29

– 50 m stylem klasycznym: 10 miejsce z czasem 29,92

Występ Marcina w jednym z trzech jego Finałów na Mistrzostwach Polski obejrzeć można w tym linku (tor nr 8 – pierwszy od góry ekranu):  https://youtu.be/_ZTDFWJQhGA 

Wielkie brawa należą się też Mateuszowi Kołodziejowi, który w każdym swoim starcie pobił wszystkie swoje rekordy życiowe.