Dnia 27.09.2019 r. w Dolinie Trzech Stawów rozegrano Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Katowice w sztafetowych biegach przełajowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tej rywalizacji i naszych wspaniałych uczniów. Skład reprezentacji Konopnickiej przedstawiał  się następująco:

Dziewczęta: Emilia Kondracka (1B1), Martyna Mrowiec (1PB2), Sandra Pakuła (1PB2), Julia Szczepanek (1PA2), Ewa Śrutek (1B1), Emilia Widera (1PC2), Katarzyna Wolny (1B2)

Chłopcy: Kacper Drzewiecki (2B3), Mateusz Grzegórzko (3D), Łukasz Jaworecki (2B1), Mateusz Kołodziej (2C1), Karol Małecki (2C2), Wojciech Pawłowski (2B3), Tomasz Wójtowicz (1A1).

W rywalizacji chłopców startowało 19 szkół natomiast wśród dziewcząt startowało 15 szkół.

W klasyfikacji generalnej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli wysokie IV miejsce.

Wielkie gratulacje dla uczniów i uczennic za wspaniałą walkę!!!!