Dnia 10 grudnia b.r. gościliśmy w szkole – jak i w poprzednich latach – małych podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej dla dzieci w wieku przedszkolnym Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” wraz z opiekunkami. Szkolny Klub Wolontariatu, reprezentowany tym razem przez uczennice i uczniów klas 1Pb3 i 0h, zorganizował dla maluchów zabawy mikołajkowe, wspólne czytanie bajek i kolędowanie oraz odwiedziny Świętego Mikołaja wraz ze świtą. Dodatkowe atrakcje stanowiło malowanie buziek oraz wspólne ozdabianie pierniczków.
Pragniemy serdecznie podziękować również klasom 1a1, 1b2,1c1, 1Pc2 oraz ich wychowawcom za przygotowanie wraz z nami prezentów dla dzieci – wręczanie upominków przez Mikołaja-Filipa był oczywiście najbardziej wyczekiwanym momentem naszej imprezy .
Koordynatorki imprezy:
Agnieszka Siurda i Agnieszka Grzyśka

Zapraszamy na fotorelację przygotowaną przez Aleksandrę Szymanik z klasy 1Pb3