Uczeń naszej szkoły – Michał Giec z klasy I c, został zdobywcą pierwszego miejsca w konkursie profilaktycznym dla szkół ponadgimnazjalnych miasta Katowice.

Michał przygotował rewelacyjną prezentację multimedialną o tematyce zagrożeń w sieci. Nagroda została wręczona w dniu 10.06.2015 podczas XI Gali Profilaktyki Szkolnej „Bezpieczna Młodzież”.

Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Katowic, Straży Miejskiej, Policji oraz Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Katowicach. Otwarcia uroczystości dokonali wiceprezydent Katowic, p. Krzysztof Mikuła, oraz Pełnomocnik Prezydenta ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień, p. Maciej Maciejewski.

Nagrodę wręczyli: Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego, p. Mirosław Cygan, Komendant Staży Miejskiej, p. Kazimierz Romanowski oraz przedstawiciele Policji – podinspektor Małgorzata Biel oraz st. aspirant Maksymilian Tyl.

 

Gratulacje!

Pedagog szkolny

Agnieszka Bujak