Aby móc zalogować się na swoje konto w katalogu, musisz najpierw podać swój adres e-mail osobie pracującej w bibliotece. Mail ten będzie Twoim loginem. Uczniowie mają przypisany adres, który podali podczas rekrutacji do II LO lub nadany przez szkołę.

Następnie wystarczy wejść na stronę https://m005111.molnet.mol.pl/ i kliknąć w ikonkę kluczyka w prawym górnym rogu i zalogować się lub ustawić swoje hasło.

• Jeśli logujesz się po raz pierwszy za pomocą tego e-maila, kliknij „Załóż konto” i postępuj zgodnie z prezentowanymi wskazówkami. To umożliwi ustawienie hasła dla Twojego konta.
  • Jeśli masz już ustawione hasło dla tego e-maila, możesz do razu zalogować się do katalogu biblioteki. Dla wszystkich programów w tym systemie logowania możesz używać tego samego loginu i hasła (logujemy się tak, jak do dziennika elektronicznego).

Jak zmienić login?

Loginu (adresu mailowego) przypisanego do konta bibliotecznego nie można zmienić samodzielnie. Musisz podać nowy adres e-mail, którym chcesz się logować osobie pracującej w bibliotece.

Po zmianie maila przez bibliotekę ustaw nowe hasło tak jak poprzednio.

Katalog online