26.09.2018 nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce. W rywalizacji indywidualnej medale dla szkoły zdobyli: Bartosz Taradaj (100m – I miejsce, sztafeta – III miejsce), Mateusz Wolner (sztafeta – III miejwce), Adrian Makowiecki (sztafeta – III miejsce), Mateusz Kołodziej (1500m – III miejsce), Dominik Cholewa (skok w dal – I miejsce, sztafeta – III  miejsce), Karolina Majnusz (sztafeta – II miejsce), Inga Dyląg (200m – II miejsce), Emilia Grześkowiak (sztafeta – II miejsce), Milena Orpel (800m – II miejsce),  Paulina Wybranowska (sztafeta – II miejsce), Magdalena Sikora (sztafeta – II miejsce).

W rywalizacji zespołowej zarówno chłopcy, jak i dziewczęta zajęli wysokie 3 miejsce:

Oto skład zespołu: Bartosz Taradaj (100m,sztafeta), Mateusz Wolner (100m,sztafeta), Adrian Makowiecki (200m,sztafeta), Jakub Hilgner (100m), Adam Sławski (200m), Mateusz Grzegórzko (400m), Karol Małecki (200m), Łukasz Jaworecki (400m), Mateusz Kołodziej (1500m), Jan Bulandra (1500m), Jakub Najbar (400m), Marcin Władyka (1500m), Dominik Cholewa (skok w dal, sztafeta), Michał Peć (skok w dal), Maciej Tomczyk (pchnięcie kulą), Oskar Kałuża (pchnięcie kulą), Karolina Majnusz (100m,sztafeta), Inga Dyląg (200m), Emilia Grześkowiak (400m, sztafeta), Milena Orpel (800m), Aleksandra Szczygieł (800m), Julia Habryka (100m), Paulina Wybranowska (skok w dal, sztafeta), Magdalena Sikora (skok w dal,sztafeta), Agata Ulczok (pchnięcie kulą), Magdalena Rzepka (pchnięcie kulą), Dominika Kaczmarek (pchnięcie kulą).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!