Z przyjemnością informujemy, że w tym roku zdobywcą Lauru Absolwenta, czyli najważniejszej nagrody przyznawanej w naszym liceum, został

JAN SOJKA
z klasy 3b2

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Nasze gratulacje składamy również – w imieniu całej społeczności II LO – wszystkim nominowanym do nagrody absolwentom (fot. nr 4)!

Laur Absolwenta to najwyższe wyróżnienie, jakie zdobyć może uczeń Konopnickiej. Przyznawane jest przez Kapitułę Lauru osobom nominowanym przez wychowawców i klasę, uczniom i uczennicom osiągającym znaczące sukcesy w nauce i działalności społecznej, zostawiającym trwały ślad w życiu naszej szkolnej społeczności. Oryginalny odlew medalu wykonany został, jak co roku, przez znanego artystę-rzeźbiarza Gerarda Grzywaczyka.

Niestety w tym roku z powodu obostrzeń epidemiologicznych niemożliwe było uroczyste wręczenie Lauru.