W dniach 20-24 maja uczennice Szkolnego Klubu Wolontariatu (Dorota Dyjas, Elżbieta Świerad, Magdalena Rzepka, Julia Hanusek) zorganizowały kiermasz książek pod hasłem „Książkomani dla Hani”. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej zebrano 580 zł, które zostaną przekazane trzynastoletniej Hani Pacule. Hania zmaga się z poważną chorobą, która pozbawiła ją zdolności chodzenia i powoduje stałe pogarszanie się wzroku. Na rzecz akcji, oprócz książek, przekazano również ręcznie wykonane ozdoby (koguty). 44 książki, które podarowano, a nie zostały sprzedane, wolontariuszka wystawiła na sprzedaż na portalu OLX.

Dziękujemy wszystkim za bardzo pozytywny odbiór akcji i duże zainteresowanie kiermaszem!