Dziękujemy ogromnie za zaangażowanie w akcję na rzecz osób uchodzących z ogarniętej wojną Ukrainy! Wasz odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Udało nam się zebrać ponad 9 000 złotych i tym samym dowieść, że społeczność Konopy ma ogromne serce i potrafi dzielić się dobrem.

Dzięki Waszej pomocy przekazaliśmy Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Katowicach 100 pakietów higienicznych, które w ramach wolontariatu skompletowali uczniowie naszej szkoły. Stamtąd pakiety rozeszły się do punktów recepcyjnych, a następnie do najbardziej potrzebujących.

Za pozostałe środki zakupiliśmy ponad 40 walizek, które następnie rozdaliśmy w punkcie recepcyjnym Katowice Miasto Ogrodów oraz w Magazynie Grabowa 1.

Wszystkim, którzy przyłożyli rękę do tego wspaniałego przedsięwzięcia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY w imieniu wdzięcznych obdarowanych.

prof. Agnieszka Jerzyk, organizatorka akcji