Szanowni Czytelnicy.

Publikujemy poniżej 4 numer szkolnej gazety Konopa Press. Tematyką wiodącą aktualnego wydania są pasje i zainteresowania naszych uczniów i nauczycieli.

Tym razem do współpracy zaprosiliśmy wielu niezwykłych, kreatywnych i bardzo aktywnych uczniów Konopy, by podzielili się z naszymi czytelnikami swoimi pasjami.

Zachęcamy do przeczytania wywiadów, z których dowiecie się o ciekawych hobby Waszych nauczycieli.

Piszemy także o tym, jakie możliwości własnego rozwoju daje Wam nasze Liceum.

Licznie organizowane przedsięwzięcia, zarówno te o charakterze naukowym, sportowym, jak i kulturalnym czy charytatywnym, pozwalają uczestniczącym w nich osobom zdobywać ponadprogramową wiedzę, umiejętności, dbać o kondycje fizyczną, rozwój kulturalny i społeczny. Dzięki nim możecie też wyrazić siebie poprzez ekspresję twórczą, uczyć się pracy zespołowej i podejmując działania na rzecz innych kształtować swoją empatię i wrażliwość.

W gazecie nie zabrakło też stałych pozycji: kącika muzycznego, opowiadań czy recenzji książek.

Specjalnym dodatkiem jest Galeria Uczniowskich Prac Plastycznych, która mamy nadzieje na stale zagości na naszych łamach.

Link https://issuu.com/2lokatowice/docs/konopa_pressmarzec_nr4