Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy!
Gorąco zachęcamy Was do lektury naszego grudniowego wydania Konopa Press.
W te krótkie dni i długie wieczory trzeba pamiętać o pomaganiu. Nawet małe uczynki, takie jak pożyczenie kalkulatora, to forma pomocy. Możemy pomagać na różne sposoby. Niektóre z nich opisaliśmy właśnie w tym numerze.
Przeczytacie w nim również recenzje filmów, albumów oraz książek niekoniecznie świątecznych (Kevina nie będzie).
Nie zabraknie też bardzo dorosłych tematów. Na pytania naszych redaktorów dotyczących polityki oraz finansów odpowiedzą Profesor Anna Richter i Profesor Grażyna Paździorek.

Zapraszamy także do lektury wywiadów z naszymi nowymi nauczycielami z Hiszpanii: Estelą i Jouanem.
W ten magiczny czas życzymy Wam przyjemnego czytania naszej gazetki, spokoju, dobrego nastroju, a w Nowym Roku mniej zadań domowych i sprawdzianów, a więcej czasu na rozwijanie własnych zainteresowań i pasji.

Zachęcamy do lektury.
REDAKCJA