Raz jeszcze pragniemy wrócić do II Koncertu Charytatywnego Konopnickiej, który odbył się 7 lutego b.r. Pierwszą fotorelację możecie znaleźć na naszej stronie FB we wcześniejszym poście.

Czas na kolejne podsumowanie. Podczas aukcji charytatywnej na rzecz ciężko chorej Lenki Surmy udało nam się zebrać niesamowitą kwotę – 10120 zł. Chcielibyśmy po raz kolejny podziękować artystom naszej szkoły oraz wszystkim przybyłym za ogromne serce i szczodrość.

Wspominamy koncert także dlatego, by podkreślić, jak ważna jest dla naszej społeczności troska o innych – chorych, skrzywdzonych, potrzebujących…

W tych dniach działamy dalej, angażujemy się w pomoc dla cierpiącej Ukrainy (w naszej szkole trwa miejska zbiórka darów).