Wielkimi krokami zbliża się III Koncert Charytatywny Konopy. 1 marca 2023 o godzinie 17 spotkamy się w sali teatralnej Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Serdecznie dziękuję za tak duży odzew ze strony społeczności szkolnej i rodziców poprzez zakup biletów i cegiełek.

Przypominam, iż uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaprezentują swoje talenty, aby wesprzeć leczenie małej Zosi, która urodziła się bez przełyku, jednego płuca, z dziurką w sercu i odwróconymi trzewiami.

Chciałabym również przypomnieć, że w trakcie koncertu odbędzie się aukcja obrazów. Wylicytować będzie można również kilka niespodzianek.

Liczę na Państwa udział i szczodrość. Mam nadzieję, że będzie to wzruszający dla nas wszystkich czas.

Zapraszam w imieniu Komitetu Organizacyjnego

Agnieszka Bujak-Zajdler

_

PS. do nabycia są jeszcze cegiełki w cenie 20 zł (w gabinecie pedagoga szkolnego)

_

Opis prac

1. Pablo Picasso pt. „Sen” – Natalia Wrzesień z klasy 3Ph
  2. Claude Monet pt. „Le Bateau-atelier” – Julia Krzekotowska z klasy 1a3
  3. Tamara Łempicka pt. „Autoportret w zielonym Bugatti” – Martyna Pezena z klasy 3Ph
  4. Berth Morisot with a Bouquet of Violets autorstwa Edouard’a Manet – Hanna Nowakowska z klasy 1b3
  5. Michalina Znojkiewicz z klasy 1b2 – różne oblicza flory i fauny
  6. Jan Vermeera „Dziewczyna z perłą” – Julia Kiecka z klasy 1a3
  7. Szymon Kubica z klasy 1c2 – pejzaż górski
  8. Autoportret słynnego malarza Vincenta van Gogha – Karolina Kies z klasy 1a3
  9. Koszulka z autografem hokeisty M. Czerkawskiego
  10. Lena Olbrych z klasy 1a3 – praca własna
  11. Srebrna zawieszka, wykonana przez panią Panią Agnieszkę Kłyk, mamę jednej z uczennic naszej szkoły
  12. Naszyjnik również autorstwa Pani Agnieszki Kłyk
  13. Leonardo da Vinci i jego słynna „Dama z gronostajem” – Bartłomiej Grabowski uczeń klasy 1c2
  14. Pejzaż górski autorstwa naszej szkolnej Pani psycholog Zuzanny Stokłosy
  15. „W palącym słońcu” autorstwa Pani Magdaleny Kubicy
  16. Fotografia „Wiewiórka” autorstwa Pani Małgorzaty Wyśnik

Prace można zobaczyć tutaj.