Z radością informujemy, że już za tydzień – 21 marca – odbędzie się kolejna, już XVI edycja Regionalnej Sesji Matematycznej z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi. Wydarzenie, organizowane pod hasłem „Świat matematyki”, poświęcone będzie przede wszystkim prezentacji uczniowskich rozwiązań problemów matematycznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia: ZOBACZ PROGRAM

 

Honorowy patronat nad Sesją objął Prezydent Miasta Katowice, dr Marcin Krupa. Partnerami naukowymi są Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Sesja organizowana jest dzięki wsparciu finansowemu firmy M&M Cars oraz Rady Rodziców II LO w Katowicach.

 


Z przykrością informujemy, że chwilowo niedostępna jest aktualna wersja naszej strony Matematyka, dlatego zapraszamy do śledzenia informacji na stronie głównej II LO.