Wróćmy na chwilę, w ciągle trwającej świątecznej atmosferze, do uroczystości bożonarodzeniowych, które odbyły się w naszym liceum 20 grudnia 2019. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w jasełkach przygotowanych pod kierunkiem prof. Krzysztofa Szewerdy. Jasełka wypełnione zostały występami naszych utalentowanych muzycznie uczniów (szczególnie zapamiętaliśmy pierwszy występ znakomitego chóru dyrygowanego przez uczennicę Wiktorię Wolny).

Podczas uroczystości – poza życzeniami świątecznymi i noworocznymi, które złożył całej społeczności dyrektor szkoły dr Jacek Pruciak – tradycyjnie już ogłoszone zostały wyniki wyborów do naszego Samorządu Uczniowskiego. Od najbliższego semestru działaniami uczniów pokieruje komitet w składzie Olga Ciechalska, Julia Staroń i Jakub Banach. Serdecznie gratulujemy!