Z przyjemnością podajemy wyniki tegorocznych szkolnych konkursów pisarskich. Jury, w którym zasiadali nauczyciele-poloniści uczący w II LO, postanowiło przyznać po dwie nagrody w każdym z nich. Nagrodzone teksty wyróżniały się pomysłowością, żywym stylem, a przede wszystkim wpisywały się w konwencje gatunkowe felietonu i opowiadania kryminalnego.

 

A oto nagrodzeni:

 

IV Szkolny Konkurs na Felieton:

I miejsce – Katarzyna Krupska (1h)

II miejsce – Klaudia Chabrzyk (3c)

 

Szkolny Konkurs na Opowiadanie Kryminalne:

I miejsce – Edyta Dryja (3a1)

II miejsce – Marta Siwek (1b1)

 

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody książkowe zostaną wręczone zostaną podczas akademii zakończenia roku szkolnego 2014/2015.

 

Już teraz zapraszamy wszystkich piszących uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursów!!!