24 stycznia odbył się IV Koncert Charytatywny Konopy.
Niezwykły i magiczny czas spędzony w towarzystwie niezwykłych artystów naszej szkoły. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele pokazali swój ogromny talent.
Mogliśmy uczestniczyć w pięknych interpretacjach piosenek, utworów fortepianowych, tańcu i pokazach akrobatycznych.
Tradycyjnie już po raz czwarty odbyła się licytacja obrazów uczniów i nauczycieli, na której nie zabrakło również niespodzianek.
Dzięki hojności naszej szkolnej społeczności, rodziców i gości, udało nam się do tej pory zebrać niesamowitą kwotę – przebijając zeszłoroczną – 29 250 złotych.
A to jeszcze nie wszystko ponieważ Samorząd Uczniowski II LO również dołącza do zbiórki kwotę: 3 268,37 złotych.
Chcielibyśmy po raz kolejny podziękować artystom naszej szkoły oraz wszystkim przybyłym za ogromne serce i szczodrość.
Z pewnością zebrana kwota będzie wsparciem w leczeniu małego Adasia.
————————-