Mimo panującej pandemii, udało nam się znaleźć sposób na zorganizowanie bezpiecznej zabawy integracyjnej dla naszych klas I.

5 października mogliśmy zobaczyć w szkole wachlarz kolorowych osobowości – uczniowie nowych klas przebrali się na zajęcia zgodnie ze swoim profilem i zainteresowaniami. Na korytarzach mogliśmy spotkać harcerzy, tancerzy, nauczycieli, lekarzy i mnóstwo innych przedstawicieli zawodów i pasji. 

W ramach integracji zorganizowany został również konkurs, w którym młodzież miała za zadanie przygotować krótki filmik, w którym zaprezentują się indywidualnie i jako jedna klasa. Nadesłane prace okazały się bardzo pomysłowe i świetnie wykonane. W wyniku głosowania wśród przedstawicieli starszych klas wyłoniono trzy zwycięskie klasy.

Wyniki prezentują się następująco :

I MIEJSCE – klasa 1a1
II MIEJSCE – klasa 1a2
II MIEJSCE – klasa 1b1

Nagrodzone prace można zobaczyć na szkolnym kanale YouTube – II LO w Katowicach.

Gorąco do tego zachęcam i serdecznie gratuluję laureatom!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego II LO

Olga Ciechalska