3 kwietnia 2017 r. zespół uczniów z klasy 2b2 – Zuzanna Muszyńska, Agnieszka Nowotarska i Michał Rojek, wziął udział w II Powiatowym Turnieju Farmaceutycznym. Konkurs odbył się w tarnogórskim Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących.

Nasza reprezentacja zajęła III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych! Zespół pracował pod opieką zespołu nauczycieli biologii i chemii: dr Danuty Nabiałkowskiej, prof. Jolanty Jutrzonki, dr Małgorzaty Matyi oraz prof. Lidii Krzemień.

Organizatorzy konkursu zaprosili naszych uczniów wraz z opiekunami do udziału w uroczystej gali wręczenia dyplomów i nagród  oraz wykłady tematyczne, które odbędą się 25 kwietnia 2017 r. o godzinie 1100 w Auli Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących  w Tarnowskich Górach. W liście do naszej szkoły organizatorzy napisali m.in.: „Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa wiedzy, pomysłowości i umiejętności na wszystkich poziomach konkursu oraz pełni podziwu dla ogromu pracy, jaki włożyliście w przygotowanie się do Turnieju. To bardzo miłe, że tematyka medyczno-farmaceutyczna jest bliska tak wielu osobom i to w dodatku o tak dużej wiedzy”.

Serdecznie gratulujemy!