Zapraszamy serdecznie do udziału w III Festynie Charytatywnym Konopy, który odbędzie się 11 czerwca 2016 r. od godz. 11.00 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka”w Katowicach. Podobnie jak w ubiegłych latach program festynu wypełnią występy artystyczne, liczne atrakcje dla dzieci, poczęstunek oraz licytacje wielu ciekawych przedmiotów.

 

Tym razem zbieramy na pomoc w sfinansowaniu leczenia Lenki Surmy, siostry jednego z uczniów naszej szkoły, która choruje na wyściółczaka anaplastycznego III-go stopnia, jedną z odmian nowotworu złośliwego. W organizację festynu zaangażowało się wielu uczniów Konopnickiej, mamy więc nadzieję, że udana impreza w dużym stopniu pomoże chorej Lence.

 

Szczegóły można śledzić na Facebooku.

 

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich – nie tylko uczniów i rodziców uczniów naszej szkoły.