Zakończony został III Festiwal Zdrowia, czyli trwające cały drugi semestr działania profilaktyczno-wychowawcze, które jak co roku miały formę konkursu dla klas I i II. Tegoroczna edycja Festiwalu dotyczyła cyberprzemocy, szeroko pojętych uzależnień oraz zasad zdrowego trybu życia, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Klasy pierwsze przygotowały prezentacje multimedialne, które przedstawiano na lekcjach wychowawczych, klasy drugie działania profilaktyczne zawarły w plakatach informacyjnych. Laureaci otrzymali bilety do kina oraz zdrowe produkty wzmacniające organizm.

 

 

Nagrodzeni uczniowie :

w kategorii prezentacje multimedialne

 

I miejsce:     Michał Giec 1c

Maja Pawłowska 1h

II miejsce :  Aleksandra Pasławska i Patrycja Deptuła kl. 1b2

III miejsce: Anna Chudek i Dominika Gurbiel kl. 1b1

wyróżnienie otrzymały : Natalia Plaminiak i Iwona Przybył kl. 0h

 

w kategorii plakatu informacyjnego

 

I miejsce:     Izabela Polańska 2h

II miejsce :   Aleksandra Machura 2c

III miejsce:  Marta Domańska 2b2

 

Wszystkim laureatom gratuluję !

Pedagog szkolny

Agnieszka Bujak