Chcieliśmy spotkać się z Wami podczas Dnia Otwartego – niestety, w tym roku nie było to możliwe…

Dlatego w najbliższych tygodniach zaprezentować chcemy Wam naszą szkołę na profilu na Facebooku.
Regularnie przybliżać będziemy Wam nasze liceum – profile klas, życie codzienne, możliwości rozwoju, wyjazdy edukacyjne. Mamy nadzieję, że uda nam się pokazać Wam, jaka atmosfera panuje w naszej szkole – już niedługo będziecie na przykład mogli wirtualnie spotkać się z uczniami i uczennicami Konopy!!!

Jest to z naszej strony zachęta, by II LO w Katowicach stało Waszą nową szkołą, mamy nadzieję że we wrześniu zobaczymy się na szkolnych korytarzach. Już teraz serdecznie Was zapraszamy!

Dzisiaj przekazujemy Wam folder promocyjny szkoły, w którym przedstawiamy podstawowe informacje o Konopnickiej.