Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, geografia) opracował zestaw konspektów do prowadzenia zajęć nt. „Skąd bierze się woda?”. Projekt został zgłoszony na konkurs zorganizowany przez GPW w Katowicach.

 

Z radością informujemy, że zespół nauczycieli naszej szkoły zajął I miejsce, a konspekty będą wykorzystywane podczas zajęć edukacji ekologicznej organizowanych przez GPW.

 

26.10.2016 r. podczas Targów HydroSilesia, odbywających się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, pani dyrektor dr Jolanta Mol odebrała nagrodę główną z rąk prezesa Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów, pana Łukasza Czopika. Nagrodą jest telewizor marki Samsung, który zasili zestaw pomocy dydaktycznych pracowni chemicznej, i czytnik e-book.

 

GP, po raz drugi w tym roku w ramach edukacji ekologicznej zorganizowało dla uczniów klas biol-chem naszego liceum wycieczkę, tym razem uczestniczyliśmy w Targach HydroSilesia

 

Gratulujemy nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów!