2 czerwca b.r. w Sali Koncertowej im. Karola Stryi Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt F.A.M.A. W ramach gali zostały ogłoszone wyniki konkursu „Filharmonia Śląska – przestrzeń oswojona”.

.

Miło nam poinformować, że uczennice klas 1a1 i 1a2 zdobyły I miejsce w konkursie!

.

Zofia Banaś, Anna Radziejewska, Marta Włodarek, Agnieszka Wróbel, Agnieszka Nowak oraz Paulina Maciaszek nakręciły zwycięski film, który można obejrzeć na naszej stronie YouTube:

Dziewczęta wykazały się kreatywnością i oryginalnym spojrzeniem w stworzeniu materiału promującego Filharmonię Śląską.

.

Uczennice od 30 października 2015 uczestniczyły w projekcie F.A.M.A. (Filharmoniczne Ambasady Muzycznej Aktywności). Do maja 2016 roku brały udział w zajęciach poszerzających ich wiedzę z obszaru muzyki i kultury, a także zdobywały umiejętności zawodowe i społeczne, takie jak: komunikacja, praca w grupie, sztuka autoprezentacji, umiejętność organizowania miejsca pracy i efektywne zarządzanie czasem.

.

Nasze Liceum otrzymało certyfikat Ambasadora Filharmonii Śląskiej.

.

Szkolnym koordynatorem projektu była mgr Anna Richter.

.

Gratulujemy !