W dniach 29-30 maja 2021 r. w Bydgoszczy, w studiu telewizyjnym TVP, zostały zakończone nagrania etapu do ćwierćfinałów konkursu „Sukces na bank”.

Nasza drużyna  w 5-osobowym składzie wraz z kapitanem Dominikiem  z klasy 3 brała udział w drugim odcinku nagrań w sobotnie popołudnie. Była to dla nas ogromna przygoda i mocno przeżyliśmy wizytę w studiu filmowym TVP w Bydgoszczy.

Mateusz, Ewa, Kamila oraz Ola  i Dominik musieli udowadniać, że posiadają bardzo szeroką wiedzę ekonomiczno-społeczną, bowiem jest to konkurs interdyscyplinarny z wielu dziedzin. Przygotowania trwają już od wielu miesięcy  i wspierane są przez opiekuna Panią Grażynę Paździorek. Mamy nadzieję, że uda nam się pojechać na nagrania do Warszawy do TVP2. Czekamy na emisję programu w TVP3 i wyniki eliminacji do półfinałów konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczniom liceum za wsparcie i prosimy o kibicowanie naszej drużynie reprezentującej nie tylko naszą szkołę ale i region śląski.