Jesteś uczniem ostatniej klasy gimnazjum lub ósmoklasistą?

Zastanawiasz się, którą szkołę wybrać w roku szkolnym 2019/2020?

Serdecznie zapraszamy Cię (wraz z rodzicami/opiekunami)

do udziału w Dniu Otwartym Konopnickiej:

6 KWIETNIA 2019

GODZ. 10.00 – 13.00

DZIEŃ OTWARTY KONOPNICKIEJ

DAJ NAM ZNAĆ, ŻE BĘDZIESZ I ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE NA FACEBOOKU

DZIEŃ OTWARTY KONOPNICKIEJ 2019

PROGRAM:

10.00 – INAUGURACJA DNIA OTWARTEGO: spotkanie dyrektora szkoły dra Jacka Pruciaka z kandydatami i rodzicami (dolna sala gimnastyczna)

10.15 – 13.00 – W HALLU NA PARTERZE czekać będą nasi uczniowie, którzy pomogą Wam w zwiedzaniu szkoły i odpowiedzą na wszystkie pytania.

10.15 – 13.00 – STANOWISKA INFORMACYJNE dla kandydatów do klas danego profilu, punkt informacyjny Rady Młodzieżowej (hall na I piętrze).

11.00 – DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W KLASIE DWUJĘZYCZNEJ Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM?
(sala 13, I piętro)
– prezentacja Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii w Polsce.
– prezentacja osiągnięć uczniów klas dwujęzycznych m.in. słów kilka o teatrze hiszpańskim i Ogólnopolskim Konkursie Filmów Krótkometrażowych w Języku Hiszpańskim.
– przyjdź i posłuchaj, co mówią uczniowie naszych klas dwujęzycznych! – pokaz filmu wyreżyserowanego przez uczniów sekcji dwujęzycznej
– poczęstunek hiszpański

10.15 – 13.00 – KAŻDA PRACOWNIA NASZEJ SZKOŁY OTWARTA DLA WAS!
– nauczyciele i uczniowie przygotowali prezentacje, doświadczenia naukowe, konkursy, wystawy
– w każdej pracowni uzyskacie informacje o specyfice nauczania danego przedmiotu, konkursach i olimpiadach przedmiotowych, klubach szkolnych i kołach zainteresowań, podręcznikach i wyjazdach edukacyjnych

10.15 – 13.00 – WE WSZYSTKICH OBIEKTACH SPORTOWYCH – ZAWODY I ROZGRYWKI RÓŻNYCH DZIEDZIN (pływanie, aerobik, koszykówka)
11.45 – BELGIJKA (boisko szkolne lub dolna sala gimnastyczna)