Dzień edukacji narodowej 2014

Obchody tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej miały w naszej szkole miejsce w poniedziałek 13.10. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się w uroczystej atmosferze – lekcje i przerwy wypełnione były życzeniami i gestami sympatii. Tuż przed południem odbył się natomiast apel, podczas którego życzenia dla całej społeczności II LO złożyła pani dyrektor – dr Jolanta Mol. Spotkanie to, prowadzone przez przewodniczącego Rady Młodzieżowej Patryka Chrobota, uświetnił występ utalentowanych muzycznie uczniów (pod opieką prof. Jadwigi Sozańskiej). W zróżnicowanym repertuarze zaprezentowali się m.in. Wiktoria Cesarz (II b2) – flet, Aleksandra Zimnoch (II b2), Daria Komander (III b2), Krzysztof Wójcik (II c), Basia Loska (II c), Katarzyna Herbut (I b2) oraz Wiktoria Twardoch (absolwentka szkoły!). Ostatnim akcentem tego dnia było wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców XIII tenisowego turnieju o Puchar Dyrektora II LO.