Z dumą informujemy, że w tegorocznym finale „Concurso Centro de español del año 2017 de Polonia”, czyli w Konkursie na najlepszą szkołę z językiem hiszpańskim w Polsce – II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach zdobyło II miejsce! W tym roku konkurowaliśmy z VI Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Krakowie.

 

Wysoka pozycja naszej szkoły w tym prestiżowym konkursie, przeprowadzanym przez biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii, to zasługa naszych nauczycieli: pracujących w naszym liceum nauczycieli z Hiszpanii, polskich nauczycieli języka hiszpańskiego, a także naszych utalentowanych uczniów, co roku zdobywających laury w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

 

Zobacz informacje o konkursie i wyniki: na stronie Ambasady

Zobacz listy gratulacyjne: