Szkolne jasełka bożonarodzeniowe odbyły się – jak zwykle w naszej szkole – w wyjątkowej atmosferze. Tym razem koncert kolęd i pastorałek przygotowany został przez zespół kierowany przez ks. Jacka Michalskiego i mgra Krzysztofa Szewerdę, składający się z uczniów i oddziałów licealnych, i gimnazjalnych. Bogate instrumentarium, śpiew scholi oraz recytacje wprowadziły nas doskonale w ciepły, świąteczny nastrój. Spotkanie otwarła pani dyrektor dr Jolanta Mol, składając życzenia świąteczne uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości, zakończonej życzeniami wicedyrektor – mgr Anastazji Nędzi, pożegnał się z też z nauczycielami i uczniami dotychczasowy Przewodniczący Rady Młodzieżowej – Mateusz Piszka. Oficjalnie ogłoszono także wyniki wtorkowych wyborów do RM – nowym Przewodniczącym został Maciej Berdzik.

Zapraszamy do zobaczenia filmu z dzisiejszego wydarzenia oraz galerii zdjęć:

https://youtu.be/O0g8Xx1altw